Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Rzuców – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Komorów

Komorów(Rzuców + 11 km)

3 260 000 zł350 m² 9 314,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Wyjątkowy dom w prestiżowej części Komorowa, elegancja, przestrzeń i natura w pełnej harmonii. Zapraszamy do odkrycia unikalnej nieruchomości położonej przy malowniczej, zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Wilcza Wola

Wilcza Wola(Rzuców + 8 km)

669 999 zł87,93 m² 7 619,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 963 m²

- dom jednorodzinny - projekt Rakoszyn L 6300 | Wilcza Wola | 1963 m działki Na sprzedaż dom jednorodzinny realizowany według projektu Rakoszyn L 6300, położony w miejscowości Wilcza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Zaborowie

Zaborowie(Rzuców + 12 km)

679 999 zł86,50 m² 7 861,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Dom jednorodzinny- projekt Murator M-30 | Zaborowie | działka 1122 m Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, realizowany według projektu Murator M-30, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łaziska

Łaziska(Rzuców + 15 km)

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 646 m²

Na sprzedaż drewniany dom o pow. 70 m2, położony w Łaziskach, bezpośrednio przy głównej ulicy- z wygodnym i szybkim dojazdem. Dom składa się z: - 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sulistrowice

Sulistrowice(Rzuców + 5 km)

290 000 zł57 m² 5 087,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 668 m²

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni 57m2 położonym w miejscowości Sulistrowice (gm. Chlewiska, powiat szydłowiecki).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Pomyków

Pomyków(Rzuców + 14 km)

1 590 000 zł352 m² 4 517,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Dom, który powstał Z myślą O sobie nie na sprzedaż! Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój natury, komfort nowoczesnych rozwiązań i solidne wykonanie, ten dom w Pomykowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Skarżysko-Kamienna

Dolna Kamienna,Skarżysko-Kamienna(Rzuców + 21 km)

285 000 zł92 m² 3 097,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

| na sprzedaż drewniany dom wybudowany w latach 50., o pow. ok. 92 m2, zlokalizowany na działce o pow. 626 m2, w Skarżysku - Kamiennej, na osiedlu Dolna Kamienna Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stąporków

Stąporków(Rzuców + 20 km)

380 000 zł95,48 m² 3 979,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 972 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej 95,48 m2 , położony na działce o pow. 1 972 m 2 w miejscowości Czarna, gm. Stąporków. Dom parterowy, z poddaszem do adaptacji, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Bzinek,Skarżysko-Kamienna(Rzuców + 21 km)

1 490 000 zł180,12 m² 8 272,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 439 m²

Tylko U mnie! Edyta Sidło nieruchomości oferuje Piękny, funkcjonalny, wielorodzinny dom na sprzedaż! wraz z Budynkiem Gospodarczym o powierzchni użytkowej 338 m2 i Działką.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Roweckiego

Skarżysko-Kamienna(Rzuców + 21 km)

760 000 zł149 m² 5 100,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 643 m²

Wyjątkowa posiadłość Z własną sadzawką Skarżysko-Kamienna, ul. Grota-Roweckiego Szukasz balansu między miejską wygodą a sielskim spokojem? Prezentujemy dom wolnostojący z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Rzuców,mazowieckie

75 000 zł56 m² 1 339,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:710 m²

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki z domem o powierzchni 710m2 położonej w Rzucowie, przy ul. Kościelnej. Jeśli planujesz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.